Фонд підтримки енергетики України отримав першу пожертву
27 Квітня, 2022

Фонд підтримки енергетики України отримав першу пожертву


Фонд підтримки енергетики України, створений Європейською комісією та Енергетичним співтовариством, отримав першу пожертву від уряду Данії.

Пожертви будуть використані для закупівлі вкрай необхідного аварійного енергетичного обладнання, палива для виробництва електроенергії й опалення.

«Енергетичний сектор України сильно постраждав від війни, державний уряд звернувся до нас за допомогою», – сказав міністр клімату, енергетики та комунальних послуг Данії Ден Йоргенсен. Міністр наголосив, що Данія надсилатиме нові пожертви й заохочуватиме до цього інші країни.

«Секретаріат разом із Міністерством енергетики України працюватиме максимально оперативно, щоб усі пожертви спрямовувалися на нагальні потреби українського енергетичного сектору», – обіцяв директор Секретаріату Енергетичного співтовариства Артур Лорковський.

Дізнатися більше:

Прес-реліз



НАЙПОПУЛЯРНІШЕ



Цікавитеся останніми новинами та можливостями?

Цей вебсайт управляється Регіональною комунікаційною програмою ЄС для Східного сусідства («EU NEIGHBOURS east»), що фінансується ЄС. Вона доповнює й підтримує комунікацію делегацій Євросоюзу у країнах Східного партнерства і працює під керівництвом Генерального директорату Єврокомісії з питань розширення та Східного сусідства (DG ENEST), а також Європейської служби зовнішніх дій. EU NEIGHBOURS east впроваджується консорціумом на чолі з GOPA PACE.


Інформація на цьому сайті регулюється Положенням про обмеження відповідальності та захист персональних даних. © European Union,