Фонд підтримки енергетики України, створений Європейською комісією та Енергетичним співтовариством, отримав першу пожертву від уряду Данії.
Пожертви будуть використані для закупівлі вкрай необхідного аварійного енергетичного обладнання, палива для виробництва електроенергії й опалення.
«Енергетичний сектор України сильно постраждав від війни, державний уряд звернувся до нас за допомогою», – сказав міністр клімату, енергетики та комунальних послуг Данії Ден Йоргенсен. Міністр наголосив, що Данія надсилатиме нові пожертви й заохочуватиме до цього інші країни.
«Секретаріат разом із Міністерством енергетики України працюватиме максимально оперативно, щоб усі пожертви спрямовувалися на нагальні потреби українського енергетичного сектору», – обіцяв директор Секретаріату Енергетичного співтовариства Артур Лорковський.
Дізнатися більше:





Інші інформаційні кампанії:
Цікавитеся останніми новинами та можливостями?
Цей вебсайт управляється Регіональною комунікаційною програмою ЄС для Східного сусідства («EU NEIGHBOURS east»), що фінансується ЄС. Вона доповнює й підтримує комунікацію делегацій Євросоюзу у країнах Східного партнерства і працює під керівництвом Генерального директорату Єврокомісії з питань розширення та Східного сусідства (DG ENEST), а також Європейської служби зовнішніх дій. EU NEIGHBOURS east впроваджується консорціумом на чолі з GOPA PACE.
Інформація на цьому сайті регулюється Положенням про обмеження відповідальності та захист персональних даних. © European Union,