Фонд енергетичної підтримки України отримає донорське фінансування від Регіональної асоціації органів регулювання енергетики (ERRA).
Кошти буде спрямовано на закупівлю аварійного енергетичного обладнання й палива з метою підготовки до майбутнього опалювального сезону.
Директор Секретаріату Енергетичного співтовариства Артур Лорковський зазначив, що ERRA стане першою юридичною особою, яка зробить внесок до Фонду енергетичної підтримки України. Раніше фонд працював тільки зі внесками держав.
Заступник міністра енергетики України Ярослав Демченков наголосив, що українські енергетики постійно ризикують власним життям: вони працюють на місцях, у тому числі на територіях, що перебувають під обстрілами з боку Росії. Демченков додав: «Компанії потребують більше ресурсів та обладнання. Ми надзвичайно вдячні всім, хто надає реальну підтримку. Це фактично допомога кожному українцю, який вмикає світло у своєму будинку».
Фонд було створено за запитом Європейської комісії для збору донорських коштів на закупівлю палива, обладнання й послуг, необхідних для відновлення енергетичної інфраструктури України, пошкодженої під час війни. Секретаріат Енергетичного співтовариства керує коштами Фонду енергетичної підтримки України.
Дізнатися більше:





Інші інформаційні кампанії:
Цікавитеся останніми новинами та можливостями?
Цей вебсайт управляється Регіональною комунікаційною програмою ЄС для Східного сусідства («EU NEIGHBOURS east»), що фінансується ЄС. Вона доповнює й підтримує комунікацію делегацій Євросоюзу у країнах Східного партнерства і працює під керівництвом Генерального директорату Єврокомісії з питань розширення та Східного сусідства (DG ENEST), а також Європейської служби зовнішніх дій. EU NEIGHBOURS east впроваджується консорціумом на чолі з GOPA PACE.
Інформація на цьому сайті регулюється Положенням про обмеження відповідальності та захист персональних даних. © European Union,