Чорноморський форум неурядових організацій відновив діяльність
14 Лютого, 2022

Чорноморський форум неурядових організацій відновив діяльність


Чорноморський форум неурядових організацій (НУО) продовжить свою діяльність у рамках нового проєкту «Посилення потенціалу організацій громадянського суспільства для регіональної співпраці в Чорноморському регіоні». 

Ініціатива впроваджуватиметься Румунською платформою НУО «FOND» за фінансової підтримки Європейського Союзу до кінця 2022 року.

Основна мета проєкту – сприяти стабільності та процвітанню в Чорноморському регіоні через зміцнення регіональної співпраці між організаціями громадянського суспільства й підтримку їхніх партнерств.

За понад 13 років у роботі Чорноморського форуму НУО взяли участь більш ніж 1,4 тис. учасників з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіки Молдова, Румунії, Туреччини, України та інших держав.

Дізнатися більше:

Прес-реліз



НАЙПОПУЛЯРНІШЕ



Цікавитеся останніми новинами та можливостями?

Цей вебсайт управляється Регіональною комунікаційною програмою ЄС для Східного сусідства («EU NEIGHBOURS east»), що фінансується ЄС. Вона доповнює й підтримує комунікацію делегацій Євросоюзу у країнах Східного партнерства і працює під керівництвом Генерального директорату Єврокомісії з питань розширення та Східного сусідства (DG ENEST), а також Європейської служби зовнішніх дій. EU NEIGHBOURS east впроваджується консорціумом на чолі з GOPA PACE.


Інформація на цьому сайті регулюється Положенням про обмеження відповідальності та захист персональних даних. © European Union,