Молодіжні енергетичні амбасадори: відкрито набір для учасників з України
13 Лютого, 2026

Молодіжні енергетичні амбасадори: відкрито набір для учасників з України


Єврокомісія оголошує набір учасників віком від 18 до 35 років до мережі Молодіжних енергетичних амбасадорів. Цю програму було започатковано у 2023 році з метою ширшого залучення молоді до формування європейської політики та посилення її ролі в розвитку чистої енергетики.

Щороку обирають 30 представників з європейських країн, зокрема України, які отримують мандат амбасадора строком на один рік. Участь відкрита для вмотивованих молодих людей, дотичних до сфери чистої енергії – через навчання, волонтерську діяльність, професійний досвід або особисті ініціативи.

Програма офіційно стартує під час Європейського тижня сталої енергетики в червні 2026 року та триватиме до червня 2027 року. Учасники братимуть участь у семінарах і вебінарах, інформаційних та просвітницьких заходах, програмах наставництва з експертами енергетичної галузі й діалогах щодо енергетичної політики. Амбасадори також відвідають Європейський тиждень сталої енергетики у Брюсселі 9-11 червня 2026 року (витрати покривають організатори).

Кінцевий термін подання заявок – 15 лютого 2026 року.

Дізнатися більше:

Пресреліз

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК:

15 Лютого, 2026


НАЙПОПУЛЯРНІШЕ



Цікавитеся останніми новинами та можливостями?

Цей вебсайт управляється Регіональною комунікаційною програмою ЄС для Східного сусідства («EU NEIGHBOURS east»), що фінансується ЄС. Вона доповнює й підтримує комунікацію делегацій Євросоюзу у країнах Східного партнерства і працює під керівництвом Генерального директорату Єврокомісії з питань розширення та Східного сусідства (DG ENEST), а також Європейської служби зовнішніх дій. EU NEIGHBOURS east впроваджується консорціумом на чолі з GOPA PACE.


Інформація на цьому сайті регулюється Положенням про обмеження відповідальності та захист персональних даних. © European Union,