Секретаріат Енергетичного співтовариства та українське державне підприємство «Енергоатом» підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо координування судових позовів проти Росії за шкоду, завдану енергетичній інфраструктурі.
Центр із вирішення суперечок і переговорів Секретаріату Енергетичного співтовариства надаватиме «Енергоатому» стратегічну та юридичну підтримку в отриманні компенсації за шкоду, завдану Росією від початку повномасштабної війни 24 лютого 2022 року.
«Енергоатом» – найбільша енергогенеруюча компанія України. В результаті війни Росії проти України її збитки попередньо оцінюються у 32 млрд гривень. Точніша оцінка буде можливою після повернення Запорізької АЕС, що перебуває під окупацією з 4 березня 2022 року та не контролюється «Енергоатомом».
«Окрім значних збитків внаслідок пошкодження майна та інфраструктури і експропріації, фактична втрата контролю над Запорізькою АЕС створює серйозні ядерні загрози для регіону та світу», – йдеться у прес-релізі Секретаріату Енергетичного співтовариства.
Дізнатися більше:





Інші інформаційні кампанії:
Цікавитеся останніми новинами та можливостями?
Цей вебсайт управляється Регіональною комунікаційною програмою ЄС для Східного сусідства («EU NEIGHBOURS east»), що фінансується ЄС. Вона доповнює й підтримує комунікацію делегацій Євросоюзу у країнах Східного партнерства і працює під керівництвом Генерального директорату Єврокомісії з питань розширення та Східного сусідства (DG ENEST), а також Європейської служби зовнішніх дій. EU NEIGHBOURS east впроваджується консорціумом на чолі з GOPA PACE.
Інформація на цьому сайті регулюється Положенням про обмеження відповідальності та захист персональних даних. © European Union,