У Тернополі відкрився «ЕкоХаб» за підтримки ЄС та ПРООН
29 Листопада, 2024

У Тернополі відкрився «ЕкоХаб» за підтримки ЄС та ПРООН


22 листопада в Тернополі відкрився перший «ЕкоХаб» – коворкінг, що об’єднує активістів розвитку міста й «зеленого» переходу.

Міський голова Тернополя Сергій Надал зазначив під час відкриття «ЕкоХабу»: «Тернопіль впевнено рухається до створення міста, яке гармонійно поєднує сучасні технології, екологічну свідомість та комфорт для мешканців. Ми пишаємося, що Тернопіль став одним із перших міст в Україні, які застосовують портфельний підхід. Завдяки співпраці з ПРООН та іншими партнерами ми створюємо хаб зеленої трансформації, оновлюємо стратегію розвитку громади та впроваджуємо інноваційні рішення».

У 2021 році Тернопіль став одним із переможців конкурсу «Портфельний підхід до муніципальної трансформації», що фінансується ЄС і впроваджується ПРООН в межах проєкту «Мери за економічне зростання». У травні 2024 року Тернопіль розпочав активну фазу реалізації портфоліо проєктів під назвою «Зелене та комфортне місто Тернопіль».

Дізнатися більше:

Пресреліз



НАЙПОПУЛЯРНІШЕ



Цікавитеся останніми новинами та можливостями?

Цей вебсайт управляється Регіональною комунікаційною програмою ЄС для Східного сусідства («EU NEIGHBOURS east»), що фінансується ЄС. Вона доповнює й підтримує комунікацію делегацій Євросоюзу у країнах Східного партнерства і працює під керівництвом Генерального директорату Єврокомісії з питань розширення та Східного сусідства (DG ENEST), а також Європейської служби зовнішніх дій. EU NEIGHBOURS east впроваджується консорціумом на чолі з GOPA PACE.


Інформація на цьому сайті регулюється Положенням про обмеження відповідальності та захист персональних даних. © European Union,