Тепер без Білорусі: Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна переходить на двосторонній формат
13 Січня, 2022

Тепер без Білорусі: Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна переходить на двосторонній формат


Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна, фінансована Європейським Союзом, продовжить свою діяльність у двосторонньому форматі – між Польщею та Україною.

«Політична ситуація в Білорусі та відносини між Польщею й Білоруссю унеможливлюють продовження роботи в рамках тристоронньої програми. Однак ми хочемо, щоб польські й українські інституції надалі використовували кошти Interreg та впроваджували спільні проєкти», – прокоментував Яцек Жалек, представник органу управління програми. 

Він додав, що ініціатива прагне підтримувати європейську перспективу білоруського суспільства: «Тому ми не виключаємо, що згодом Білорусь приєднається до програми».

А наразі буде створено двосторонній програмний комітет.

Дізнатися більше:

Прес-реліз 



НАЙПОПУЛЯРНІШЕ



Цікавитеся останніми новинами та можливостями?

Цей вебсайт управляється Регіональною комунікаційною програмою ЄС для Східного сусідства («EU NEIGHBOURS east»), що фінансується ЄС. Вона доповнює й підтримує комунікацію делегацій Євросоюзу у країнах Східного партнерства і працює під керівництвом Генерального директорату Єврокомісії з питань розширення та Східного сусідства (DG ENEST), а також Європейської служби зовнішніх дій. EU NEIGHBOURS east впроваджується консорціумом на чолі з GOPA PACE.


Інформація на цьому сайті регулюється Положенням про обмеження відповідальності та захист персональних даних. © European Union,